تین کلاینت Thin client , قیمت تین کلاینت اچ پی , خرید تین کلاینت HP

نمایش دادن همه 3 نتیجه

نمایش 9 24 36

تین کلاینت اچ پی HP mt21 Mobile Thin Client

تومان5,000,000 (دست دوم)

تین کلاینت اچ پی HP mt21 Mobile Thin Client

تین کلاینت mt21 شرکت HP در واقع یک لپتاپ با تمامی امکانات یک لپتاپ می باشد که نیاز شما را به کیبورد ، موس ، مانیتور و اسپیکر به جهت استفاده از تین کلاینت های قدیمی مانند تین کلاینت T420 شرکت اچ پی رفع نموده است.

مزایای تینکلاینت mt21 اچ پی:

این تین کلاینت لپتاپی ، تمامی امکانات یک لپتاپ را برای شما ایجاد نموده است و علاوه بر آن می توانید به عنوان تین کلاینت نیز در یک شبکه هورایزن نیز از آن استفاده کنید.

تین کلاینت mt21 اچ پی با قابلیت داشتن امکانات یک لپتاپ ، این امکان را نیز برای شما ایجاد نموده است که بتوانید رم 4 گیگ و حافظه اس اس دی 128 گیگابایتی آن را ارتقا دهید. ارتقای رم این تین کلاینت با توجه به سی پی یو Intel® Celeron® Processor 3865U تا 8 گیگابایت امکان پذیر می باشد و همچنین حافظه اس اس دی آن را می توانید ارتقا دهید.

تین کلاینت اچ پی HP t510 Thin Client E4S26AA

تومان2,300,000 (ریفربیشد)

تین کلاینت اچ پی HP t510 Thin Client E4S26AA

تین کلاینت HP T510 یکی از تینکلاینت های کوچک شرکت اچ پی می باشد که از مهمترین ویژگی های منحصر به فرد آن می توان، تبدیل شدن به کاربری زیروکلاینت اشاره نمود.

مزایای تینکلاینت t510 شرکت اچ پی:

این تینکلاینت به دلیل دارا بودن حافظه رم 2 گیگابایتی DDR3L و همچنین پشتیبانی از حافظه ، در کنار ویندوز استاندارد امبدد (windows embedded standard 7) گزینه ایده عالی برای اپراتور های آژانس ها، مشاورین املاک و آژانس های هواپیمایی باشد.

Thin Client HP t510 به دلیل کوچک بودن اندازه کلی، سرعت نسبتاً بالا در اجرای نرم افزار ها و پخش فیلم ها گزینه ایده عالی می باشد.

در این مینی کامپیوتر هیچ فن خنک کننده ای تعبیه نشده است و به صورت کامپیوتر های کوچک بی صدا عمل می کند و قابلیت اتصال به پشت مانیتور را به دلیل وزن کم خود دارد.

اتصال همزمان به دو مانیتور به دلیل داشتن 2 پورت DVI-I و DVI-D به همراه پشتیبانی از حافظه ذخیره سازی SSD و یا HDD لپتاپی و قابلیت افزایش حافظه رم تا 8 گیگابایت را دارا می باشد.

تین کلاینت اچ پی HP t420 Thin Client M5R75AA

تومان2,500,000 (ریفربیشد)

تین کلاینت اچ پی HP t420 Thin Client M5R75AA

تین کلاینت HP T420 یکی از تینکلاینت های کوچک شرکت اچ پی می باشد که از مهمترین ویژگی های منحصر به فرد آن می توان، تبدیل شدن به کاربری زیروکلاینت اشاره نمود.

مزایای تینکلاینت t420 شرکت اچ پی:

این تینکلاینت به دلیل دارا بودن حافظه رم 2 گیگابایتی DDR3L و همچنین حافظه داخلی 16 گیگابایتی، در کنار ویندوز استاندارد امبدد (windows embedded standard 7) گزینه ایده عالی برای کامپیوتر کوچک اپراتور های آژانس ها، مشاورین املاک و آژانس های هواپیمایی باشد.

Thin Client HP t420 به دلیل کوچک بودن اندازه کلی، سرعت نسبتاً بالا در اجرای نرم افزار ها و پخش فیلم ها گزینه ایده عالی می باشد.

در این مینی کامپیوتر هیچ فن خنک کننده ای تعبیه نشده است و به صورت کامپیوتر های کوچک بی صدا عمل می کند و قابلیت اتصال به پشت مانیتور را به دلیل وزن کم خود دارد.

معایب تینکلاینت t420 شرکت اچ پی:

از نقاط ضعف این Thin Client می توان به پشتیبانی از حافظه ذخیره سازی 16 گیگابایتی آن و همچنین پشتیبانی از حافظه اصلی (RAM) دو گیگابایتی آن اشاره نمود.

البته حافظه ذخیره سازی 16 گیگابایتی این مینی کامپیوتر اچ پی را می توان تا 120 گیگابایت افزایش داد و محدودیت حافظه ذخیره سازی 16 گیگابایتی را مرتفع نمود.