ماژول سیسکو SFP

ماژول های فیبر نوری سیسکو و یا ماژول سیسکو SFP که در انتقال داده ها، سرعتی معادل 1 Gbps تا 10 Gbps در مفاصل چند صد متر الی چند کیلومتر (حدود 80) را ارائه می دهد.

نمایش 1–12 از 13 نتیجه

نمایش فیلتر ها
نمایش 9 24 36
ماژول سوئیچ سیسکو GLC-SX-MM,ماژول سیسکو,ماژول فیبر نوری,ماژول سیسکو SFP 1000BASE-SX,ماژول GLC-SX-MM,ماژول شبکه سیسکو
بستن

ماژول سوئیچ سیسکو GLC-SX-MM

تومان230,000 (ریفربیشد)

ماژول سوئیچ سیسکو GLC-SX-MM

ماژول شبکه سیسکو GLC-SX-MM برای انتقال داده از طریق فیبر نوری با پشتیبانی از انتقال پهنای باند 1Gbs می باشد.

ماژول GLC-SX-MM در اغلب سوئیچ ها و روتر های سیسکویی که از پورت SFP پشتیبانی می کنند مورد استفاده قرار می گیرد.

ماژول سیسکو SFP 1000BASE-SX نام دیگر ماژول سیسکو GLC-SX-MM می باشد می باشد.

این ماژول سیسکو یکی از ماژول های قدیمی سیسکو می باشد، ولی بخاطر قیمت مناسبتر نسبت به ماژول سیسکو GLC-SX-MMD و عملکرد مشابه و طرفداری بیشتری دارد.

ماژول سوئیچ سیسکو GLC-SX-MMD,ماژول سیسکو,ماژول فیبر نوری,ماژول سیسکو SFP 1000BASE-SX,ماژول GLC-SX-MMD,ماژول شبکه سیسکو
بستن

ماژول سوئیچ سیسکو GLC-SX-MMD

تومان235,000 (آکبند)

ماژول سوئیچ سیسکو GLC-SX-MMD

ماژول شبکه سیسکو GLC-SX-MMD برای انتقال داده از طریق فیبر نوری با پشتیبانی از انتقال پهنای باند 1Gbs می باشد.

ماژول GLC-SX-MMD از سری ماژول های فیبر نوری سیسکو در اغلب سوئیچ ها و روتر های سیسکو که از پورت SFP پشتیبانی می کنند که از پورت های فیبر پشتیبانی می کند.

ماژول سوئیچ شبکه GLC-T سیسکو,قیمت ماژول GLC-T سیسکو,خرید ماژول سیسکو GLC-T,ماژول GLC-T دست دوم
بستن

ماژول سوئیچ شبکه GLC-T سیسکو

تومان550,000
ماژول سوئیچ شبکه GLC-T سیسکو Cisco GLC-T یک ماژول SFP 1000BASE-T می باشد که به جهت تبدیل پورت فیبر سوئیچ های شبکه سیسکو و سوئیچ های شبکه اچ پی به پورت شبکه مسی مورد استفاده قرار می گیرد. این ماژول در واقع پورت SFP با کانکتور (1000BASE-T) را به RJ-45 تبدیل می کند.

ماژول شبکه GLC-FE-100FX سیسکو

(ریفربیشد)

ماژول GLC-FE-100FX سیسکو از سری ماژول های با طول بلند 1000BASE-LX/LH می باشد. ماژول های فیبر نوری معمولا در سوئیچ سیسکو، روتر سیسکو به جهت انتقال از طریق فیبر نوری استفاده می گردد.

  مشخصات ماژول شبکه GLC-FE-100FX سیسکو
  • پارت نامبر : GLC-FE-100FX
  • سازنده : سیسکو
  • نرخ انتقال داده : 100Mbps
  • طول موج : 1310 نانومتر
بستن

ماژول شبکه GLC-GE-100FX سیسکو

تومان1,300,000 (ریفربیشد)

این ماژول فیبر برای حالت های تک حالته و طول موج 1310 نانومتر طراحی شده است و از سری ماژول های فیبر نوری SFP می باشد.

ماژول سیسکو GLC-GE-100FX از سری ماژول های با طول بلند 1000BASE-LX/LH می باشد. ماژول های فیبر نوری معمولا در سوئیچ سیسکو، روتر سیسکو به جهت انتقال از طریق فیبر نوری استفاده می گردد.

  مشخصات ماژول شبکه GLC-GE-100FX سیسکو
  • پارت نامبر : GLC-GE-100FX
  • سازنده : سیسکو
  • حداکثر نرخ انتقال داده : 100Mbps
  • طول موج : 1310 نانومتر

ماژول شبکه GLC-LH-SM سیسکو

تومان270,000

ماژول شبکه GLC-LH-SM سیسکو

ماژول فیبر نوری GLC-LH-SM از سری ماژول های SFP جهت انتقال اطلاعات از طریق فیبر نوری طراحی و تولید شده است.

ماژول اپتیکال GLC-LH-SM پشتیبانی از انتقال در لحظه 1 گیگابایت در ثانیه را نیز دارا می باشد.

این ماژول فیبر برای حالت های تک حالته و طول موج 1310 نانومتر طراحی شده است و از سری ماژول های فیبر نوری SFP می باشد.

ماژول شبکه GLC-LH-SMD سیسکو,ماژول فیبر نوری GLC-LH-SMD,ماژول های فیبر نوری SFP,ماژول اپتیکال GLC-LH-SMD,ماژول,قیمت ماژول سیسکو GLC-LH-SMD
بستن

ماژول شبکه GLC-LH-SMD سیسکو

تومان270,000 (ریفربیشد)

این ماژول فیبر برای حالت های تک حالته و طول موج 1310 نانومتر طراحی شده است و از سری ماژول های فیبر نوری SFP می باشد.

ماژول سیسکو GLC-LH-SMD از سری ماژول های با طول بلند 1000BASE-LX/LH می باشد. ماژول های فیبر نوری معمولا در سوئیچ سیسکو، روتر سیسکو به جهت انتقال از طریق فیبر نوری استفاده می گردد.

  مشخصات ماژول شبکه GLC-LH-SMD سیسکو
  • پارت نامبر : GLC-LH-SMD
  • سازنده : سیسکو
  • نرخ انتقال داده : 1Gbps
  • Cabling Distance (MAX) : 6.2 mi (10 km)
  • طول موج : 1310 نانومتر
ماژول فیبر نوری X2-10GB-LR سیسکو,قیمت ماژول X2-10GB-LR سیسکو,خرید ماژول فیبر نوری X2-10GB-LR سیسکو,ماژول SFP سیسکو
بستن

ماژول شبکه فیبر نوری X2-10GB-LR سیسکو

تومان1,970,000 (ریفربیشد)
مشخصات ماژول فیبر نوری X2-10GB-LR سیسکو
  • پارت نامبر : X2-10GB-LR
  • انتقال اطلاعات 10 گیگابیتی در اترنت
  • Data Link Protocol : 10 GigE
  • نرخ انتقال : 10 Gbps
  • حداکثر فاصله انتقال : 10 کیلومتر
ماژول فیبر نوری X2-10GB-SR سیسکو,قیمت ماژول X2-10GB-SR سیسکو,خرید ماژول فیبر نوری X2-10GB-SR سیسکو,ماژول SFP سیسکو
بستن

ماژول شبکه فیبر نوری X2-10GB-SR سیسکو

تومان850,000 (ریفربیشد)
مشخصات ماژول شبکه فیبر نوری X2-10GB-SR سیسکو
  • پارت نامبر : X2-10GB-SR
  • انتقال اطلاعات 10 گیگابیتی در اترنت
  • Data Link Protocol : 10 GigE
  • نرخ انتقال : 10 Gbps
  • حداکثر فاصله انتقال : 300 متر
ماژول فیبر نوری SFP-10G-LR سیسکو,ماژول SFP-10G-LR
بستن

ماژول فیبر نوری SFP-10G-LR سیسکو

تومان850,000 (ریفربیشد)

ماژول فیبر نوری SFP-10G-LR سیسکو

ماژول SFP-10G-LR یک فرستنده نوری فیبر نوری 10G می باشد که در صورت استفاده از 4700Mhz KM MMF (OM3)  توانایی پشتیبانی تا 400 متر را دارا می باشد.

ماژول سیسکو SFP-10G-LR برای انتقال داده از طریق فیبر نوری با پشتیبانی از انتقال پهنای باند 10Gbs می باشد.

ماژول فیبر نوری SFP-10G-LR در اغلب سوئیچ ها و روتر های سیسکو که از پورت SFP پشتیبانی می کنند مورد استفاده قرار می گیرد.

ماژول فیبر نوری SFP-10G-SR سیسکو,ماژول SFP-10G-SR,ماژول سیسکو فیبر نوری
بستن

ماژول فیبر نوری SFP-10G-SR سیسکو

تومان850,000

ماژول فیبر نوری SFP-10G-SR سیسکو

ماژول SFP-10G-SR یک فرستنده نوری فیبر نوری 10G می باشد که در صورت استفاده از 4700Mhz KM MMF (OM3)  توانایی پشتیبانی تا 400 متر را دارا می باشد.

ماژول سیسکو SFP-10G-SR برای انتقال داده از طریق فیبر نوری با پشتیبانی از انتقال پهنای باند 10Gbs می باشد.

ماژول فیبر نوری SFP-10G-SR در اغلب سوئیچ ها و روتر های سیسکو که از پورت SFP پشتیبانی می کنند مورد استفاده قرار می گیرد.

ماژول فیبر نوری شبکه SFP-GE-T سیسکو,قیمت ماژول سیسکو SFP-GE-T,خرید ماژول SFP-GE-T,ماژول SFP-GE-T سیسکو
بستن

ماژول فیبر نوری شبکه SFP-GE-T سیسکو

تومان1,100,000 (ریفربیشد)
ماژول فیبر نوری شبکه SFP-GE-T سیسکو این ماژول با کانکتور RJ-45 این امکان را برای کاربران شما ایجاد می کند تا کابل مسی با سوکت RJ-45 را به طور مثال به سوئیچ های سیسکو خود متصل کنید.
این ماژول SFP سیسکو همانند ماژول سوئیچ شبکه GLC-T سیسکو در واقع پورت SFP 1000BASE-T را به کانکتور RJ-45  تبدیل می کند که امکان اتصال کابل مسی با سوکت RJ-45 را به سوئیچ شبکه با پورت های SFP را فراهم می کند. تفاوت کلی این ماژول با ماژول سوئیچ شبکه GLC-T سیسکو در رنج دمای عملیاتی می باشد، به طوری که ماژول شبکه GLC-T سیسکو در رنچ دمای عملیاتی 0 درجه سانتی گراد الی 70 درجه سانتی گراد کار می کند ولی ماژول شبکه SFP-GE-T سیسکو در رنج دمای عملیاتی -5 الی 85 درجه سانتی گراد توانایی کار نمودن را دارد.