آی پی ویدئو فون کنفرانس

پلتفرم همه-در-یک (all-in-one) با توانایی تماس صوتی و کنفرانس ویدئویی تجربه ای نو از فن آوری نوین را برای شما به ارمغان خواهد آورد. تلفن ویدئو کنفرانس ، دستگاهی رو میزی و مبتنی بر سیستم عامل اندروید (آی پی ویدئو فون تصویری مبتنی بر اندروید) بوده که باتوانایی پشتیبانی از برنامه های دانلود پذیر، لوازم جانبی بلوتوثی دستگاهی فراتر از یک پلتفرم ساده می باشد. همچنین شما می توانید محتویات رایانه ویندوز یا مک خود را بر روی آن دیده و یا به اشتراک بگذارید.

امکان نصب برنامه های گوناگون در  تلفن تصویری اندروید که یکی از برترین برند ها، آی پی فون تصویری کنفرانس سیسکو به شما این امکان را می دهد تا چندین شکل ارتباطی متفاوت را در یک پلتفرم خمشپذیر یکپارچه کنید.

نمایش دادن همه 3 نتیجه

نمایش 9 24 36

تلفن ویدئو کنفرانس اندروید سیسکو DX650

تومان20,000,000تومان30,000,000 (آکبند, ریفربیشد)

نیم نگاهی به محصول تلفن ویدئو کنفرانس اندروید سیسکو DX650

تلفن ویدئو کنفرانس اندروید سیسکو مدل DX650 راه های گوناگون ارتباط IP را در یک پلتفرم گرد آوری نموده.

آی پی فون اندروید DX650 سیسکو تنها به صورت کانفیگ برای سرور سیسکو CUCM طراحی و کانفیگ شده است.

از تلفن سیسکو تصویری DX650 می توان بعنوان آی پی فون و بلندگو، یا پیام رسان فوری و دستگاه ویدئو کنفرانس با کیفیت بسیار بالا استفاده کرد. آی پی فون تصویری DX650 اندروید سیسکو از سری آی پی فون تصویری سری DX با داشتن نمایگر لمسی و سیستم عامل اندروید از برنامه های دانلود پذیر و قابلیت های دیداری بطور کامل ....

تلفن ویدئو کنفرانس اندروید سیسکو DX80

تومان153,615,000 (آکبند)

نیم نگاهی به محصول تلفن ویدئو کنفرانس اندروید سیسکو DX80

آی پی فون تصویری DX80 سیسکو چاره ای همه-در-یک(all-in-one) برای ارتباطات صوتی و ویدئویی یکپارچه می باشد.

سیسکو DX80 ویژگی هایی مانند کدک، دوربین، نمایشگر، میکروفون و بلندگو را در خود گرد آورده.

تلفن تصویری DX80 سیسکو از تلفن ویدئو کنفرانس اندروید سیسکو سری DX با اتصال به شبکه اترنت یا Wi-Fi شما، امکان ویدئو کنفرانس، تماس VoIP، ارسال پیام و کارکرد های دیگری را برای شما فراهم می کند. دَر-روی(رابط) صفحه لمسی امکان دسترسی و فعال سازی برنامه های اندروید گوشی های هوشمند را فراهم می سازد.

تلفن ویدئو کنفرانس اندروید سیسکو DX70

تومان63,332,500 (آکبند)

نیم نگاهی به محصول

تلفن ویدئو کنفرانس اندروید سیسکو DX70 آکبند

پلتفرم همه-در-یک all-in-one DX70 سیسکو با توانایی تماس صوتی و کنفرانس ویدئویی تجربه ای نو از فن آوری نوین سیسکو را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

تلفن ویدئو کنفرانس DX70 سیسکو از سری آی پی فون سیسکو DX دستگاهی رو میزی و مبتنی بر سیستم عامل اندروید سیسکو بوده که باتوانایی پشتیبانی از برنامه های دانلود پذیر، لوازم جانبی بلوتوثی دستگاهی فراتر از یک پلتفرم ساده می باشد.

همچنین شما می توانید به راحتی هر چه تمام تر با استفاده از آی پی فون تصویری DX70 محتویات رایانه ویندوز یا مک خود را بر روی آن دیده و یا به اشتراک بگذارید.