ماژول کلید اکسپنشن CP-8800-A-KEM

طراحی و پیاده سازی ویپ,voip,مرکز تماس,call center,پیاده سازی ویپ,طراحی ویپ,آی پی فون کام کالا,ویپ داتا ارتباط هوشمند,تلفن های هوشمند ویپ

ماژول کلید اکسپنشن CP-8800-A-KEM

ماژول کلید اکسپنشن CP-8800-A-KEM

ماژول توسعه CP-8800-A-KEM

پوشش تماس های ورودی و خروجی یکی از مهمترین نیازهای مدیریتی و کسانی که به دنبال مدیریت و مانیتور نمودن وضعیت تماس ها می باشد.

این ماژول اکسپنش سیسکو به منظور تعیین وضعیت خطوط ورودی و خروجی آی پی فون 8851 و آی پی فون 8851NR و آی پی فون 8861 سیسکو طراحی شده است.

ماژول کلید اکسپنشن CP-8800-A-KEM سیسکو  همچنین برای آی پی فون 8851NR که بدون وایرلس و بلوتوث ارائه شده است نیز کاربرد دارد.

این ماژول سیسکو که برای آی پی فون های سیسکو ارائه شده است با ایجاد دکمه های اضافی و صفحه نمایش رنگی مجزا باعث افزایش قابلیت های آی پی فون های مربوطه شده است.

توضیحات

ماژول کلید اکسپنشن CP-8800-A-KEM

ماژول توسعه CP-8800-A-KEM

پوشش تماس های ورودی و خروجی یکی از مهمترین نیازهای مدیریتی و کسانی که به دنبال مدیریت و مانیتور نمودن وضعیت تماس ها می باشد.

این ماژول اکسپنش سیسکو به منظور تعیین وضعیت خطوط ورودی و خروجی آی پی فون ۸۸۵۱ و آی پی فون ۸۸۵۱NR و آی پی فون ۸۸۶۱ سیسکو طراحی شده است.

ماژول کلید اکسپنشن CP-8800-A-KEM سیسکو  همچنین برای آی پی فون ۸۸۵۱NR که بدون وایرلس و بلوتوث ارائه شده است نیز کاربرد دارد.

این ماژول توسعه آی پی فون که برای آی پی فون های سیسکو ارائه شده است با ایجاد دکمه های اضافی و صفحه نمایش رنگی مجزا باعث افزایش قابلیت های آی پی فون های مربوطه شده است.

با ماژول اکسپنشن CP-8800-A-KEM به ۱۴ کلید فیزیکی که ۱۴ کلید اضافی برای شما ایجاد می کند دسترسی خواهید داشت، البته با احتساب استفاده از کلید پیمایش صفحه که در این ماژول اکسپنشن اضافه شده، تعداد کلی کلید های اضافی به ۲۸ کلید ارتقا پیدا می کند.

حالت های رنگ کلید های ماژول CP-8800-A-KEM

  • خاموش (بدون رنگ – تاریک) : خط در دسترس است.
  • سبز، ثابت : خط در حال استفاده است.
  • قرمز، ثابت : خط در حال استفاده به وسیله شخص دیگری.
  • کهربا (رنگ مابین زرد و نارنجی)، چشمک زدن : خط در حال زنگ خوردن است.

حالت های رنگ کلید پیمایش صفحه ماژول CP-8800-A-KEM

  • خاموش (بدون رنگ – تاریک) : تمرکزی در صفحه جاری نمی باشد.
  • سبز، ثابت : تمرکز در صفحه کلید سبز رنگ می باشد.
  • کهربا (رنگ مابین زرد و نارنجی)، چشمک زدن : تمرکز در صفحه جاری نمی باشد، تماس یا چندین تماس پشت خطی در صفحه غیر فعال در حال جریان باشد.

آی پی فون هایی که از ماژول CP-8800-A-KEM پشتیبانی می کنند

آداپتور ماژول کلید اکسپنشن CP-8800-A-KEM

اطلاعات بیشتر

کارخانه

سیسکو

حالت محصول

آکبند

نوع محصول

ماژول اکسپنشن, ماژول اکسپنشن سیسکو

کانفیگ تلفن سیسکو,کانفیگ آی پی فون سیسکو,تلفن سیسکو,داتا ارتباط هوشمند,کام کالا,ای پی فون سیسکو,رجیستر کردن آی پی فون سیسکو,آموزش کانفیگ تلفن سیسکو
شما فقط این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: