ماژول فیبر نوری SFP-10G-SR سیسکو

طراحی و پیاده سازی ویپ,voip,مرکز تماس,call center,پیاده سازی ویپ,طراحی ویپ,آی پی فون کام کالا,ویپ داتا ارتباط هوشمند,تلفن های هوشمند ویپ

ماژول فیبر نوری SFP-10G-SR سیسکو

ماژول فیبر نوری SFP-10G-SR سیسکو

ماژول SFP-10G-SR یک فرستنده نوری فیبر نوری 10G می باشد که در صورت استفاده از 4700Mhz KM MMF (OM3)  توانایی پشتیبانی تا 400 متر را دارا می باشد.

ماژول سیسکو SFP-10G-SR برای انتقال داده از طریق فیبر نوری با پشتیبانی از انتقال پهنای باند 10Gbs می باشد.

ماژول فیبر نوری SFP-10G-SR در اغلب سوئیچ ها و روتر های سیسکو که از پورت SFP پشتیبانی می کنند مورد استفاده قرار می گیرد.

توضیحات

ماژول فیبر نوری SFP-10G-SR سیسکو

ماژول SFP-10G-SR یک فرستنده نوری فیبر نوری ۱۰G می باشد که در صورت استفاده از ۴۷۰۰Mhz KM MMF (OM3)  توانایی پشتیبانی تا ۴۰۰ متر را دارا می باشد.

ماژول سیسکو SFP-10G-SR برای انتقال داده از طریق فیبر نوری با پشتیبانی از انتقال پهنای باند ۱۰Gbs می باشد.

ماژول فیبر نوری SFP-10G-SR در اغلب سوئیچ ها و روتر های سیسکو که از پورت SFP پشتیبانی می کنند مورد استفاده قرار می گیرد.

این ماژول سیسکو از سری ماژول های فیبر نوری سیسکو می باشد .

کانفیگ تلفن سیسکو,کانفیگ آی پی فون سیسکو,تلفن سیسکو,داتا ارتباط هوشمند,کام کالا,ای پی فون سیسکو,رجیستر کردن آی پی فون سیسکو,آموزش کانفیگ تلفن سیسکو
شما فقط این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: