ماژول اکسپنشن سیسکو ۷۹۱۴ آکبند

طراحی و پیاده سازی ویپ,voip,مرکز تماس,call center,پیاده سازی ویپ,طراحی ویپ,آی پی فون کام کالا,ویپ داتا ارتباط هوشمند,تلفن های هوشمند ویپ

ماژول اکسپنشن سیسکو ۷۹۱۴ آکبند

نیم نگاهی به محصول CISCO 7914 – KEY EXPANSION MODULE  ماژول اکسپنشن سیسکواز آنجایی که سیسکو ، سردمدار بازار خدمات تلفن های IP در جهان می باشد، به بهبود فرآیند دریافت و شناسایی داده ها، چاره سازی در زمینه VoIP و عرضه کامل ترین و شیک ترین و پر امکانات
ترین گوشی های آی پی فون برای بنگاه ه…

توضیحات

نیم نگاهی به محصول

ماژول اکسپنشن سیسکو ۷۹۱۴ آکبند

ماژول اکسپنشن سیسکو آکبند CISCO 7914 – KEY EXPANSION MODULE
از آنجایی که سیسکو ، سردمدار بازار خدمات تلفن های IP در جهان می باشد، به بهبود فرآیند دریافت و شناسایی داده ها، چاره سازی در زمینه VoIP و عرضه کامل ترین و شیک ترین و پر امکانات ترین گوشی های آی پی فون برای بنگاه های اقتصادی و مشتریان کوچک و بزرگ ادامه می دهد.

پگوشی های آی پی فون سیسکو، سطح بی همتایی از کارکرد های بیزینسی و ارتباطات همگرا را فراتر از سامانه های صوتی مرسوم، فراهم نموده است.
ماژول اکسپنشن سیسکو ۷۹۱۴ آکبند از شبکه ویپ VoIP جهت ارتباط در شبکه استفاده می کند .

اکسپنشن ماژول ۷۹۱۴ سیسکو افزونه ایست که با داشتن دکمه های افزوده و نمایشگر ال سی دی توانایی آی پی فون های  ۷۹۶۰G، ۷۹۶۱G،۷۹۷۰G،۷۹۷۱G-GE را افزایش می دهد.

با ماژول توسعه آی پی فون ۷۹۱۴ سیسکو، ۱۴ دکمه به ۶ دکمه  ۷۹۶۰G و ۷۹۶۱G و ۸ دکمه به دکمه های ۷۹۷۰G و ۷۹۷۱G-GE افروده می شود. امکان اتصال ۲ ماژول همزمان بر روی این گوشی ها وجود دارد.
نمایشگر بزرگ ال سی دی ۷۹۱۴ امکان شناسایی بموقع و سریع دکمه های مربوطه را به کاربران می دهد و با استفاده از منوی تنظیمات در گوشی های بالا می توانید کنتراس ال سی دی آن را تنظیم کنید.

۱۴ دکمه ای که بر روی ماژول سوار است می توانند بعنوان کلید مستقیم (DN)، خط خاص یا دکمه تماس سریع برنامه ریزی شوند. روشن شدن دکمه ها در حالت کلید مستقیم باعث شناسایی آسان تماس گرفته شده می شود.

برای سوار کردن اکسپنش ماژول بر روی آی پی فون نیاز به فوت استند(Footstand) تکی یا دوگانه می باشد.

زودبین ماژوال سیسکو ۷۹۱۴

  • نمایشگر ۱۱ سانتی متری با رزولیشن بالا
  • ۱۲ دکمه فیزیکی

سازگار با آی پی فون های :  ۷۹۶۰G ،۷۹۶۱G،۷۹۷۰G،۷۹۷۱G-GE

در فروشگاه کام کالا بروزترین قیمت ماژول اکسپنشن سیسکو آی پی فون سیسکو را دنبال کنید

اطلاعات بیشتر

کارخانه

سیسکو

مدل:

CP-7914

نوع محصول

ماژول اکسپنشن سیسکو

پهنا:

12.1 cm

ژرفی

5.1 cm

بلندی:

20.3 cm

وزن

366 g

طراحی شده برای

7961G, 7970G or 7971G-GE., Cisco Unified IP Phone 7960G

حالت محصول

آکبند

کانفیگ تلفن سیسکو,کانفیگ آی پی فون سیسکو,تلفن سیسکو,داتا ارتباط هوشمند,کام کالا,ای پی فون سیسکو,رجیستر کردن آی پی فون سیسکو,آموزش کانفیگ تلفن سیسکو
شما فقط این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: