آموزش شبکه و سیسکو

نوآوری زیر ساخت های شبکه برای افزایش بهره وری شرکت

کنفرانس تصویری (Video Conferencing)

نوآوری زیر ساخت های شبکه برای افزایش بهره وری شرکت

اغلب مدیران در تلاشند تا از طریق سیاست ها و رویه های بهبود، بهره وری را بهبود ببخشند: برای مثال محدود کردن دسترسی کارمندان به رسانه های اجتماعی یا اجرای معیارها.

با این حال، حتی برنامه هایی که به خوبی در نظر گرفته می شوند، شکست خواهند خورد، اگر کارکنان ابزار و تجهیزات لازم برای انجام کار را نداشته باشند.

این جایی است که فناوری یا به طور خاص زیرساخت شبکه شرکت شما در آن قرار دارد.

هنگامی که زیرساخت ها را از ابتدا با توجه به افزایش بهره وری و بهره وری ایجاد می کنید، از بسیاری مشکل ها که دیگر شرکت ها را پایین می کشد جلوگیری می کنید. از جمله فن آوری های خاص که از ابتدا به شما اجازه می دهد تا دقیق تر کار کنید.

اما با گزینه های بسیاری که انتخاب می کنید، کدام یک از نوآوری ها بهتر از نقطه نظر بهره وری است؟

کنفرانس تصویری (Video Conferencing)

نه چندان دور بود که ایده کنفرانس ویدئویی به علم تخیلی منتهی شد. با تشکر از خدمات مانند اسکایپ و FaceTime، تماس ویدیویی تقریبا تبدیل به یک واقعیت برای همه افراد شده است.

شرکت هایی که این تکنولوژی را استفاده می کنند می توانند با بهره گیری از آن برای دیدار با مشتریان و حتی کارکنان از راه دور به جای گذراندن زمان و پول برای سفر به جلسات شخصی، بهبود بهره وری را افزایش دهند.

کنفرانس ویدیویی حتی برای موارد پشتیبانی مشتری نیز استفاده می شود؛ برای مثال، شرکت هایی که محصولات سیسکو (تلفن تصویری سیسکو یا آی پی فون ویدئو کنفرانس سیسکو) را به فروش می رسانند، گزینه ای برای ارائه خدمات پشتیبانی تلفنی به مشتریان ارائه می دهند.

به جای انتظار برای رسیدن یک تکنسین، ویدئو کنفرانس به شما اجازه می دهد تا عیب یابی و تعمیرات، با کاهش فاصله زمانی و حفظ بهره وری در مسیر کاری انجام شود.

راهکارهای همکاری

هر فردی که با کسب و کار شما مرتبط است – کارکنان، مشتریان، فروشندگان و همکاران – همه می توانند با هم کار کنند، بهره وری را بهبود می بخشد.

کنفرانس ویدئویی یک راه برای بهبود همکاری است، اما راه حل های دیگری همچون Wikis، تقویم به اشتراک گذاشته شده و برنامه های مدیریت ملاقات به افراد اجازه می دهد همه اطلاعات را به اشتراک بگذارند و با یکدیگر کار کنند، از بین بردن محدودیت هایی که برای بهره وری زیان آور است.

نوآوری زیر ساخت های شبکه برای افزایش بهره وری شرکت

نوآوری زیر ساخت های شبکه برای افزایش بهره وری شرکت

ارتباطات روزمره

آیا تیم تان زمان را برای کار کردن با تلفن همراه هدر می‌دهند ؟

آیا زمانی که از شرکت یا اداره دور هستند، دسترسی به افراد سخت است؟

زمانی که یک سیستم مخابرات پیشرفته و حرفه ای نصب می‌کنید، برای تیم تان این امکان فراهم می شود که با آنها در تماس تماس باشید و زمان را تلف نکنید و سعی کنید به یکدیگر نزدیکتر شوید.

به عنوان مثال، برخی از سیستم ها به کاربران اجازه می دهد تا تنظیمات را برای نشان دادن در دسترس بودنشان کنترل کنند. زمانی که شخص دیگری نیاز به تماس دارد، می تواند پیامی در زمانیکه همکار خود در دسترس باشد ارسال کند.

چنین سیستم هایی از تلف کردن وقت در هنگام استفاده از تلفن جلوگیری می کند و بهره وری را بهبود می بخشند.

راه حل دیگر شامل سیستم هایی است که اجازه می دهد تماس های مشابه را از طریق دستگاه های متعدد و یا امکان بررسی تمام ارتباطات (از جمله ایمیل و فکس) از یک داشبورد مرکزی توسط کارکنان انجام شود.

شبکه قابل اعتماد و امن

یکی از بزرگترین مبارزات برای کسب و کارهای کوچک، توسعه زیرساخت شبکه است که به نیازهای آنها پاسخ می دهد و در عین حال برای رشد آینده، مقیاس پذیر است.

از آنجا که منابع اغلب کم هستند، SMB ها (کسب و کارهای کوچک) تمایل به توسعه شبکه های خود را دارند، که در نهایت منجر به عملکرد ناگهانی، خرابی و سایر مشکلات می شود.

هنگامی که شبکه از روترها و سوئیچ های هوشمند ساخته شده باشد و با مقیاس پذیری کافی ساخته شود، هزینه های خرابی آن کاهش می یابد و یا حتی از بین می رود.

یکی از برندهایی که علاوه بر ارائه تجهیزات امن و قابل اعتماد شبکه مانند روتر، آی پی فون ، سوئیچ سیسکو از کیفیت بالایی بر خوردار می باشد.

راهکار حرفه ای مدیریت ارتباط با مشتری

در نهایت هیچ بحثی درباره بهره وری بدون در نظر گرفتن مسئله مدیریت ارتباط مشتری، کامل نیست.

زمانی که سیستم ارتباط با مشتریان شما ساده و کارآمد باشد، نه تنها مشتریان بلکه شما نیز از پیگیری و جستجوی اطلاعات مشتریان نیز راضی می باشید. در نتیجه دیگر تلف شدن زمان جهت جستجو و پیگیری اطلاعات نخواهیم داشت.

یک راهکار برای SMB هایی که خدمات مشتریان زیادی را انجام می دهند، استفاده از سیستم تلفن متصل به آی پی (سیستم های ویپ) است که به طور خودکار، هنگام تماس تلفنی مشتری آن را ثبت می کند.

بازگشت به لیست

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید