آموزش شبکه و سیسکو

آی پی فون سیسکو – تلفن سیسکو

آی پی فون سیسکو

آی پی فون سیسکو – تلفن سیسکو

از آنجایی که سیسکو ، سردمدار بازار خدمات تلفن های IP در جهان می باشد، فروشگاه کام کالا به ارائه ای پی فون های CISCO IP PHONE پرداخته است و این سیستم های آی پی فون بهبود فرآیند دریافت و شناسایی داده ها، چاره سازی در زمینه VoIP و عرضه کامل ترین و شیک ترین و پر امکانات ترین گوشی های آی پی فون برای بنگاه های اقتصادی و مشتریان کوچک و بزرگ ادامه می دهد. گوشی های آی پی فون سیسکو، سطح بی همتایی از کارکرد های بیزینسی و ارتباطات همگرا را فراتر از سامانه های صوتی مرسوم، فراهم نموده است.

در مطلب آی پی فون چیست؟ خواندید که تلفن های تحت شبکه به چه صورت و مبتنی بر شبکه  ویپ صدا و صوت را تحت شبکه انتقال می دهند. اکنون به معرفی سری آی پی فون های سیسکو که از بهترین برند های آی پی فون شناخته شده است می پردازیم.

تلفن سیسکو سری ۷۹۰۰

مشاهده سری کامل و قیمت تلفن سیسکو ۷۹۰۰

تلفن سیسکو سری ۶۹۰۰

مشاهده سری کامل و قیمت تلفن سیسکو ۶۹۰۰

تلفن سیسکو سری ۷۸۰۰

مشاهده سری کامل و قیمت تلفن سیسکو ۷۸۰۰

تلفن سیسکو سری ۸۸۰۰

مشاهده سری کامل و قیمت تلفن سیسکو ۸۸۰۰

تلفن سیسکو سری CP-500

مشاهده سری کامل و قیمت تلفن سیسکو CP-500

فروشگاه کام کالا ارائه تلفن سیسکو را جز کالا های ارائه شده قرار داده است و نیز آی پی فون دست دوم علاوه برای پی فون آکبند ارائه می کند.

آی پی فون های سیسکو، دارای نمایشگرهای پیکسلی ، برنامه های کاربردی با بهره وری بالا ، امکان سفارشی سازی گزینه ها و تعدیل آنها متناسب با دگرگونی نیازها، و پشتیبانی از PoE می باشد.

منبع : کام کالا

بازگشت به لیست

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید