آموزش شبکه و سیسکو

آداپتور یا مبدل (ATA) سیسکو

پروتکل های ویپ voip,مهمترین پروتکل کنترل کننده تماس شبکه ویپ,ویپ,voip, ساختار تلفنی PBX استریسک,مناسب ترین پروتکل ویپ

آداپتور یا مبدل (ATA) سیسکو

آداپتور،مبدل سیسکو یک مبدل گوشی به اترنت است که دستگاه های تلفن سنتی را به دستگاه IP برمی گرداند. خریداران با اتصال دستگاه های آنالوگ به ATA های سیسکو می توانند از بسیاری از برنامه های تازه و جالب تلفن IP بهره مند گردند.

محصولات مبدل سیسکو، دستگاه های استانداردی هستند که امکانات نسل پسین VoIP (ارتباط صوتی از راه IP) را در زمینه داد و ستد و زندگی روزمره در سراسر جهان ارائه می نمایند.

کام کالا | آداپتور تلفن آنالوگ ATA 187 سیسکو

آداپتور تلفن آنالوگ ATA 187 سیسکو

محصولات ATA سیسکو، دستگاه های استانداردی هستند که امکانات نسل پسین VoIP (ارتباط صوتی از راه IP) را در زمینه داد و ستد و زندگی روزمره در سراسر جهان ارائه می نمایند.

نگهداری از سرمایه تلفن های موجود: ATA 187 سیسکو از دو پورت صدا که هر یک شماره تلفن مستقل خود را دارند، و یک پورت سوکت RJ/45 10/100 BASE-T پشتیبانی می کند. این مبدل افزون بر LAN های اترنت موجود می تواند از پایپ های پهن باندی چون DSL، بیسیم های ثابت، و کابل های مودم های استقرار یافته استفاده کند.

مقرون به صرفه بودن: ATA 187  سیسکو به خریداران کمک می کند تا با هزینه ای مقرون به صرفه دستگاه های تلفن آنالوگ خود را به دستگاه IP برگردانند. این کار، برترین چاره برای پاسخ گویی به نیاز های خریدارانی است که به شبکه های تجاری، ادارات کوچک، سرویس های مدیریت صوتی VoIP و مراکز بازرگانی خدمات محلی متصل می باشند.

مشتریان شرکت ها از ATA 187  سیسکو برای اتصال تلفن های آنالوگ و ماشین های فکس به شبکه VoIP خود بهره می برند. ارائه دهندگان خدمات برای بهره وری از برنامه های تلفن های VoIP و سازماندهی آسان سرویس های دست دوم از مبدل ATA 187  سیسکو استفاده می کنند.

نگاره ۱٫ ATA 187  سیسکو: اند پوینتی برای سامانه ارتباطات پهن باند End-to_End

ATA 187  سیسکو در شبکه ارتباطی SIP نقش یک Endpoint را بازی می کند.

* حالت DSL و کابل نیازمند پشتیبانی SIP می باشد.

تنظیمات سامانه

فروشگاه کام کالا در حال حاضر به ارائه مبدل سیسکو Cisco Adaptor نموده است .

منبع: کام کالا

بازگشت به لیست

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید