طراحی و پیاده سازی ویپ,voip,مرکز تماس,call center,پیاده سازی ویپ,طراحی ویپ,آی پی فون کام کالا,ویپ داتا ارتباط هوشمند,تلفن های هوشمند ویپ

سوئیچ سیسکو WS-C3650-24PS-L

نیم نگاهی به محصول سوئیچ سیسکو WS-C3650-24PS-L

سوئیچ سیسکو WS-C3650-24PS-L از سری سوئیچ سیسکو 3650 نسل جدیدی از سوئیچ های لایه دسترسی مجزا و انعطاف پذیر است که سوئیچی پایه برای همگام سازی کامل بین دستگاه های سیمی و بی سیم در یک پلت فرم می باشد.

سوئیچ 3650 ، از فناوری پیشرفته سیسکو StackWise ®-160 ساخته شده است و از مدار مجتمع ویژه برنامه کاربردی (Cisco Unified Access ™  (UADP استفاده می کند (ASIC).

توضیحات

نیم نگاهی به محصول

سوئیچ سیسکو WS-C3650-24PS-L

سوئیچ سیسکو WS-C3650-24PS-L از سری سوئیچ سیسکو ۳۶۵۰ نسل جدیدی از سوئیچ های لایه دسترسی مجزا و انعطاف پذیر است که سوئیچی پایه برای همگام سازی کامل بین دستگاه های سیمی و بی سیم در یک پلت فرم می باشد.

سوئیچ ۳۶۵۰ ، از فناوری پیشرفته سیسکو StackWise ®-۱۶۰ ساخته شده است و از مدار مجتمع ویژه برنامه کاربردی (Cisco Unified Access ™  (UADP استفاده می کند (ASIC).

سوئیچ سیسکو C3650-24PS-L دارای ۲۴ پورت POE می باشد که با این ویژگی گزینه مناسبی برای استفاده از دوربین های تحت شبکه و تامین برق آنها می باشد.

این سوئیچ داری ۴ پورت Uplink و سوئیچ لایه ۲ می باشد.

زودبین سوئیچ سیسکو ۳۶۵۰-۲۴PS-L

  • رابط Uplink فیبر : ۴ پورت
  • تعداد پورت : ۲۴ پورت
  • POE : دارد
  • RAM : چهار گیگ
  • حافظه فلش : ۲ گیگ

در فروشگاه کام کالا با بروزترین قیمت سوئیچ سیسکو ۳۶۵۰ همراه باشید.

اطلاعات بیشتر

کارخانه

سیسکو

نوع محصول

سوئیچ

حالت محصول

آکبند

POE

دارد

کانفیگ تلفن سیسکو,کانفیگ آی پی فون سیسکو,تلفن سیسکو,داتا ارتباط هوشمند,کام کالا,ای پی فون سیسکو,رجیستر کردن آی پی فون سیسکو,آموزش کانفیگ تلفن سیسکو
شما فقط این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: