تلفن IP کنفرانس ۷۹۳۶ سیسکو دست دوم

طراحی و پیاده سازی ویپ,voip,مرکز تماس,call center,پیاده سازی ویپ,طراحی ویپ,آی پی فون کام کالا,ویپ داتا ارتباط هوشمند,تلفن های هوشمند ویپ

تلفن IP کنفرانس ۷۹۳۶ سیسکو دست دوم

نیم نگاهی به محصول تلفن IP کنفرانس 7936 سیسکو دست دوم

تلفن IP کنفرانس 7936 سیسکو دست دوم بهمراه فناوری پیشرفته بلندگوی کنفرانس خود برنده جایزه فناوری های ارتباطات صوتی سیسکو گردیده.

تلفن IP کنفرانس 7936 سیسکو از سری آی پی فون سیسکو سری 7900 با امکانات کامل و ایستگاه کنفرانس دست آزاد برای کار بر روی کامپیوتر های رومیزی، اتاق های کنفرانس و سوئیت های اجرای طراحی شده.

توضیحات

نیم نگاهی به محصول

تلفن IP کنفرانس ۷۹۳۶ سیسکو دست دوم

تلفن IP کنفرانس ۷۹۳۶ سیسکو دست دوم بهمراه فناوری پیشرفته بلندگوی کنفرانس خود برنده جایزه فناوری های ارتباطات صوتی سیسکو گردیده.

IP کنفرانس ۷۹۳۶ سیسکو تلفنی ویژه اتاق های کنفرانس بوده که صدایی برتر و میکروفونی خوش کیفیت را با سیم کشی ساده و مدیریتی سودمند در اختیار شما می گذارد.

تلفن IP کنفرانس ۷۹۳۶ سیسکو از سری آی پی فون سیسکو سری ۷۹۰۰ با امکانات کامل و ایستگاه کنفرانس دست آزاد برای کار بر روی کامپیوتر های رومیزی، اتاق های کنفرانس و سوئیت های اجرای طراحی شده.

تلفن IP کنفرانس ۷۹۳۶ سیسکو افزون بر بهبود ویژگی های موجود بر روی تلفن IP کنفرانس ۷۹۳۵ دارای پورت های میکروفون اکسترنال ، کیت میکروفون اکسترنال انتخابی، بلندگوی audio-tuned و نمایشگر LCD کریستال جامد پشت روشن می باشد.

کیت میکروفون انتخابی دارای دو میکروفون و کابل  های ۱٫۸ متری بوده که میکروفون ها را در محدوده محوطه ای ۳٫۵ متری قرار می دهد که اتاق هایی با گستره ۶ تا ۹ متر را نیز پشتیبانی می کند.
دید پذیری در وضعیت نور کم در نمایشگر  LCD پشت-روشن تلفن IP کنفرانس ۷۹۳۶ بهبود یافته و اندازه فونت ها نیز برای بهبود فاصله دید قابلیت تنظیم یافته.

تلفن IP کنفرانس ۷۹۳۶ با کابل اتصال RJ-45 سیسکو می تواند به آسانی به پورت سوئیچ های اترنت ۱۰/۱۰۰ سیسکو متصل شده و خود را بوسیله DHCP در شبکه IP پیکره بندی کند.

تلفن IP کنفرانس ۷۹۳۶ سیسکو با نمایش کیفیت صدای استثنایی و از میان بردن تقریبی پژواک ها، باز تافت ها و کوتاهاندن واژه ها به برقراری یک گفتگوی طبیعی میان طرفین کمک می کند.

از ویژگی های تلفن سیسکو کنفرانس ۷۹۳۶ کیفیت بسیار خوب صدا، بهمراه بلندگوی دیجیتالی tuned شده و ۳ میکروفون برای کاستن نویز پس زمینه می باشد که به طرفین کنفرانس پروانه می دهد تا در هنگام گفتگو در اتاق کنفرانس با آسودگی خاطر راه بروند.

اتصال دو میکروفون افزوده انتحابی به تلفن IP کنفرانس ۷۹۳۶ سیسکو موجب می شود تا اتاق های بزرگتری را پوشش داده و میزان برون دهی صدا افزایش یابد.

افزون بر موارد بالا، صفحه کلید معمولی تلفن IP کنفرانس ۷۹۳۶ سیسکو دارای ۳ نرم-کلید و یک کلید جهت یاب می باشد که کاربران را در هنگام تماس ها و کار هایشان راهنمایی می کند.

نمایشگر تلفن IP کنفرانس ۷۹۳۶ سیسکو پیکسلی بوده و تاریخ و ساعت ،نام تماس گیرنده، شماره تماس گیرنده، شماره گرفته شده و وضعیت خط را نمایش می دهد.

خدمات و پشتیبانی تلفن IP کنفرانس ۷۹۳۶ سیسکو دارای گارانتی ۶ ماهه کام کالا می باشد.

زودبین تلفن کنفرانس سیسکو ۷۹۳۶

  • دارای بلندگو با کیفیت بالا
  • دارای چندین آهنگ زنگ تلفن
  • دکمه کنترل ولوم صدا
  • پشتیبانی از فناوری Comfort-noise generation
  • پشتیبانی از فناوری Voice Activity Detection
  • دارای دکمه های hold، Mute، transfer، redial
  • توانایی برقراری تماس کنفرانس
  • نمایشگر LCD سیاه و سفید پیکسلی
  • پشتیبانی از ۱ خط
  • پشتیبانی از پروتکل SCCP

در فروشگاه  کام کالا بروزترین قیمت تلفن IP کنفرانس ۷۹۳۶ سیسکو یا آی پی فون کنفرانس سیسکو را دنبال کنید.

اطلاعات بیشتر

اسپیکر فون

دارد

تعیین-آدرسهای-ip

DHCP, static

گنجایش-فهرست-تلفن

20

خدمات-و-پشتیبانی

گارانتی 6 ماه

نشانگر ها

visual ringer light

وزن

0.816 kg

بلندی:

5.5 cm

ژرفی

31 cm

پهنا:

30 cm

نرم-افزار-سازگار

Cisco CallManager

کنترل صدا

دارد

منوی کاری

دارد

کارخانه

سیسکو

مدل:

CP-7936

نوع محصول

آی پی فون کنفرانس

کدک های صوتی

G.711a, G.711u, G.729a

Caller ID

دارد

نوع شماره گیر

صفحه کلید

Dialer Location

پایه

دکمه-های-کارکردی

دکمه اسپیکرکلید های جهت یابی منودکمه قطع صدا

حالت محصول

دست دوم

کانفیگ تلفن سیسکو,کانفیگ آی پی فون سیسکو,تلفن سیسکو,داتا ارتباط هوشمند,کام کالا,ای پی فون سیسکو,رجیستر کردن آی پی فون سیسکو,آموزش کانفیگ تلفن سیسکو
شما فقط این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: