آموزش شبکه و سیسکو

آی پی فون، ویژگی ها و عوامل: تشخیص بهترین ارائه دهنده VoIP برای شما

تشخیص بهترین ارائه دهنده VoIP برای شما,ویژگی های ارائه دهندگان خدمات ویپ,خدمات ویپ,بهترین ارائه دهنده خدمات VoIP,سرویس VoIP,آی پی فون,تلفن تحت شبکه

آی پی فون، ویژگی ها و عوامل: تشخیص بهترین ارائه دهنده VoIP برای شما

چگونه شما باید بهترین ارائه دهنده خدمات VoIP را برای کسب و کارتان انتخاب کنید؟

اعتبار ارائه دهندگان خدمات ویپ

یکی از مهمترین مواردی که باید در نظر بگیرید، شهرت ارائه دهنده خدمات ویپ می باشد.

ارائه دهندگان بسیاری این روزها خدمات ویپ را ارائه می دهند و همه آنها خدمات ، ویژگی ها و قیمت های مختلفی ارائه می دهند، بنابراین شروع به جستجوی یک ارائه دهنده و توجه به قابلیت های اطمینان آن ارائه کننده خدمات از قابلیت های اطمینان بحساب می آید.

یکی دیگر از راه های بررسی اعتبار ارائه دهندگان ، خواندن نظرات ارائه شده توسط مشتریان موجود هر ارائه دهنده خدمات ویپ می باشد.

شما می توانید از این راهنمای مورد اعتماد برای انتخاب، ارزیابی و تفاوت های ارائه دهندگان ویپ جهت کسب و کار خودتان استفاده کنید.

شما مسلماً به دنبال یک ارائه دهنده خدمات ویپ هستید که به طور دائمی از آن استفاده کنید، بنابراین بهترین راه برای شروع جستجوی شما موارد گفته شده می باشد.

پشتیبانی ارائه دهندگان خدمات ویپ

در صورتی که شما به دنبال اطلاعاتی در مورد پشتیبانی ارائه دهندگان خدمات ویپ هستید، بهترین راه برقراری یک تماس تلفنی با شرکت ارائه دهنده خدمات ویپ می باشد.

با آنها از طریق تماس تلفن صحبت کنید و از نحوه برخورد با مشتریان مطلع شوید.

در مورد اینکه آیا آنها به سرعت به سوالات شما پاسخ می دهند، به راحتی می توانید از پشتیبانی ویژه ای که به شما ارائه می دهند مطلع شوید.

هزینه کلی

یکی از مواردی که باید به آن توجه کرد هزینه های کلی برای کسب و کار شما می باشد، به ویژه کسب و کارهای کوچک که هزینه زیادی به حساب می آید.

هزینه های کلی را باید به طور کلی برآورد کنید. زیرا ممکن است هزینه های مجوز و خرید آی پی فون (تلفن تحت شبکه) را نیز متقبل شوید.

توصیه خرید تلفن ای پی یا تلفن تحت شبکه Recommended To Buy A Phone Or A Network Phone

توصیه خرید تلفن ای پی یا تلفن تحت شبکه Recommended To Buy A Phone Or A Network Phone

کیفیت تماس های ورودی

شاید شما به دنبال یک ارائه دهنده خدمات ویپ بر اساس کیفیت تماس های صوتی باشید. شما ممکن است این مورد را از طریق نظرات مشتریان در طول جستجوهایی که انجام داده اید به دست بیاورید که فاکتور مهمی برای تصمیم گیری می باشد.

کیفیت تماس صوتی می تواند تاثیر بسزایی بر کسب و کار شما و دوری از هر گونه تحریف داشته باشد.

کیفیت به طور گسترده ای بین ارائه دهندگان می تواند متفاوت باشد، بنابراین اطمینان حاصل کنید که در مورد این موضوع اطمینان، حاصل پیدا کنید.

امنیت خوب در مکان

امنیت همچنین یکی از مهمترین عوامل تصمیم گیری می باشد، بنابراین شما باید معیارهای متفاوتی جهت امنیت مکان بدست آورید.

این می تواند شامل دیوارهای امنیتی و نرم افزارهای آنتی ویروس، همچنین معیارهای بیشتر دیگر باشد.

از ارائه کننده انتخابی خود در مورد ویژگی های امنیتی خود بپرسید و از این برای کمک به تصمیم گیری خود استفاده کنید.

تشخیص بهترین ارائه دهنده VoIP برای شما,ویژگی های ارائه دهندگان خدمات ویپ,خدمات ویپ,بهترین ارائه دهنده خدمات VoIP,سرویس VoIP,آی پی فون,تلفن تحت شبکه

تشخیص بهترین ارائه دهنده VoIP برای شما,ویژگی های ارائه دهندگان خدمات ویپ,خدمات ویپ,بهترین ارائه دهنده خدمات VoIP,سرویس VoIP,آی پی فون,تلفن تحت شبکه

مقایس پذیر بودن

چقدرمقایس پذیر است؟ این یک نکته مهم است، به ویژه برای شروع ، بنابراین شما به دنبال یک پاسخ روشن هستید. شما مطمئناً نمیخواهید پس از شروع رشد شرکت، مجبور شوید خدمات خود را تغییر دهید.

همانطور که کسب و کار شما گسترش پیدا می کند، شما نیز می خواهید سرویس VoIP با کسب و کار شما گسترش یابد ، بنابراین اطمینان حاصل پیدا کنید که دقیقاً این کار چقدر آسان خواهد بود.

میزبانی در سرور خودتان در مقابل میزبانی سرورهای ابری

این نیز یکی دیگر از عوامل مهم در تصمیم گیری می باشد.

راه حل میزبانی بر روی سرور ابری، بدین معناست که شما به هیچ دستگاه دیگری نیاز ندارید. همه موارد از مراقب گرفته تا نصب بسیار آسان می شود.

اگرچه، شما کنترل کمتری بر روی سرور خواهید داشت.

خود میزبانی بدین معنی است که شما باید سخت افزار را خریداری کنید، که شامل یک PBX می باشد  و همچنین شما باید هزینه های تعمیر و نگهداری را پرداخت کنید.

این ممکن است در درازمدت مقرون به صرفه تر کار کند، اما تضمینی ندارد. این کنترل شما را بیشتر کنترل می کند، اما هزینه های پیش رو بیشتر می شود.

ویژگی های ارائه دهندگان خدمات ویپ

ویژگی های زیادی ممکن است که ارائه دهندگان ارائه بدهند، از این میان شما باید گزینه ها و موارد مهم را متناسب با کسب و کارتان بررسی کنید و اغلب برای امکانات پیشرفته تر بیشتر توجه نشان دهید.

ویژگی های اصلی شامل موارد مانند پست صوتی، انتقال تماس ، شناسه تماس گیرنده، میزبانی مجازی و برنامه کاربردی تحت تلفن های همراه می باشد.

در کنار ویژگی های اصلی ویژگی های پیشرفته تر نیز وجود دارد که شامل مواردی از جمله call bridging ، تبریک های زمانبندی شده اختصاصی، سیستم فکس بدون کاغذ ، پست الکترونیک صوتی و اطلاعیه های پست الکترونیک می باشد.

مناسب ترین ارائه دهنده خدمات ویپ را برای کسب و کار خودتان انتخاب کنید

مواردی که توضیح داده شد از مهمترین ملاحظات زمانی است که شما را در انتخاب ارائه دهنده خدمات ویپ جهت کسب و کارتان یاری می دهد.

با توجه به عوامل ذکر شده اطمینان حاصل پیدا کنید که بهترین تصمیم ممکن برای انتخاب ارائه کننده خدمات ویپ انتخاب کرده اید و به این نکته توجه داشته باشید که برای سالهای زیادی بایست با آن شرکت کار کنید، پس با دقت انتخاب نمائید.

طراحی و پیاده سازی ویپ,voip,پیاده سازی ویپ,طراحی ویپ,آی پی فون کام کالا,ویپ داتا ارتباط هوشمند,تلفن های هوشمند ویپ

بازگشت به لیست

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید